Komplexní péče o pozemky a zeleň

Získejte bezstarostnou údržbu za výhodný měsíční paušál

Veškeré komunální služby, celoroční údržbu i zakládání zeleně máte možnost využívat v rámci jednoho balíčku za měsíční paušál. Tato nabídka je vhodná pro obce, firmy a obchodní řetězce téměř po celé ČR.

 

Jaké služby se Vám vyplatí

Na základě Vašich potřeb a finančních možností sestavíme individuální plán údržby, který může zahrnovat libovolnou kombinaci odborných služeb:

 

Proč svěřit pozemky odborníkům z EKO TS

Více jak 15 let šetříme starosti, čas a peníze zákazníkům, obcím i firmám nejen na Vysočině a okolí, ale dle rozsahu zakázek i po celé ČR. Odbornost pracovníků, dostatek výkonné techniky a zkušeností s údržbou Vám zaručí perfektní výsledky za dobrou cenu. Více o EKO TS.

 

Kolik stojí balíček komplexní péče

Invididuální cenové podmínky Vám připravíme na míru dle Vašich potřeb a finančních možností. Ručíme za to, že balíček komplexní dlouhodobé údržby se Vám finančně vyplatí, než kdybyste využívali jednotlivé služby odděleně. Pro porovnání orientačních cen si prohlédněte ceník služeb EKO TS.

 

Zbavte se starostí s údržbou za výhodný paušál

Neutrácejte zbytečně více, než péče o Vaše pozemky potřebuje. Zašlete nám poptávku svých potřeb emailem nebo nás kontaktujte a EKO TS Vám na míru sestaví individuální nabídku vybraných služeb za měsíční paušál.