Komunální služby a úklid pozemků

Profesionální údržba po celý rok za dobrou cenu

Získejte komunální služby odborníků za výhodných podmínek. Vezmeme na sebe Vaše starosti i odpovědnost za údržbu a čistotu pozemků nebo komunikací, zajistíme sečení kolem silnic a v zimě se postaráme o úklid sněhu.

 

Údržba silnic a komunální úklid chodníků a pozemků

Potřebujete zajistit spolehlivou údržbu parkoviště, komunikace nebo chodníku? EKO TS na sebe vezme Vaši odpovědnost za čistotu a sjízdnost pozemku, zbaví Vás starostí s údržbou a přizpůsobí podmínky na míru Vašim potřebám a finančním možnostem.

 

Zimní údržba a odklízení sněhu

Dělá Vám starosti, jak vyřešit úklid sněhu z pozemků, komunikací a chodníků? Svěřte zimní údržbu do rukou EKO TS a za výhodnou cenu získáte včasné odklizení sněhu včetně odvozu a ošetření plochy posypem.

 

Komplexní péče o pozemky a zeleň

Veškeré komunální služby, celoroční údržbu i zakládání zeleně máte možnost využívat v rámci jednoho balíčku za měsíční paušál. Tato nabídka je vhodná pro obce, firmy a obchodní řetězce téměř po celé ČR.

 

Zajistěte si komunální služby pro své pozemky

Pokud Vás zaujala nabídka některé z našich služeb nebo byste uvítali bezstarostnou komplexní péči o pozemky, neváhejte nás kontaktovat, abychom domluvili individuální podmínky a přizpůsobili cenovou nabídku spolupráce na míru Vašim potřebám i finančním možnostem.