Údržba silnic a komunální úklid chodníků a pozemků

Přenechte výhodně starosti s pozemky a komunikacemi odborníkům

Potřebujete zajistit spolehlivou údržbu parkoviště, komunikace nebo chodníku? EKO TS na sebe vezme Vaši odpovědnost za čistotu a sjízdnost pozemku, zbaví Vás starostí s údržbou a přizpůsobí podmínky na míru Vašim potřebám a finančním možnostem.

Kdy se vyplatí svěřit údržbu profesionálům

Na malý pozemek nebo kousek chodníku odborníky nepotřebujete. Ale na velké parkoviště, komunikace nebo pozemky kolem silnice se Vám spolupráce s EKO TS vyplatí. Díky výkonné technice, zkušeným pracovníkům a pravidelnosti údržby dosáhnete potřebného výsledku levněji, rychleji a spolehlivěji než vlastními silami. Navíc se zbavíte starostí a odpovědnosti za údržbu pozemku.

Pro koho je služba vhodná

Bezstarostnou péči o své pozemky využívají např. obce na Vysočině, obchodní řetězce LIDL, Billa, Albert, výrobní podniky Pleas, Futaba Czech, Draka Kabely a další naši zákazníci. V závislosti na rozsahu zakázky můžeme zajistit údržbu všech lokalit po celé ČR a vždy posuzujeme, jestli se Vám vzhledem k ceně dopravy techniky naše služby vyplatí..

 

Čištění a údržba komunikací a ploch i za ztížených podmínek

Pozemky udržujeme pravidelně, nebo jednorázově dle Vašich požadavků. Zvládáme i těžko dostupné, svažité, rozlehlé nebo neudržované plochy. Dostatek techniky zaručuje včasný úklid komunikací i v případě poruchy některého stroje.

1

 

1
Sečení kolem silnic a dálnic

Pravidelně sečeme pozemky kolem silnic a dálnic, udržujeme příkopy a náspy včetně svažitých a rozlehlých ploch.

 

Údržba silnic výkonnou technikou

Čištění komunikací profesionálními stroji v dostatečném počtu zaručí včasný a spolehlivý úklid silnic i přilehlých pozemků.

1
Zimní údržba

V období zimy zajišťujeme odklízení a odvoz sněhu z parkovišť a komunikací pomocí techniky s přední radlicí, která zaručuje rychlou a efektivní práci.

Úklid chodníků

Údržba chodníků Vám může přidělat starosti nejen v zimě. Postaráme se za Vás o úklid chodníku v jakémkoli rozsahu s použitím techniky nebo ruční údržbou. V zimě provádíme odklízení sněhu a solení chodníků.

Ceník údržby

Navrhneme pro Vás optimální cenový balíček na míru Vašim potřebám i finančním možnostem. Pro orientační ceny si prohlédněte ceník služeb EKO TS.

Získejte výhodně profesionální údržbu pozemků a komunikací

Přenechte starosti s komunální údržbou odborníkům a získejte bezstarostnou péči na míru Vašim potřebám a finančním možnostem. Kontaktujte nás , abychom Vám mohli předložit individuální cenovou nabídku spolupráce.