O EKO TS

Kdo a jak může Vašim pozemkům zajistit profesionální péči

Proč je výhodné svěřit zeleň do péče EKO TS a jak je možné, že se Vám profesionální údržba vyplatí časově i finančně? Zjistěte více o našich službách, vybavení, referencích nebo si přečtěte užitečné informace v EKOblogu a na spřízněných webech.

 

Co je EKO TS

Zabýváme se péčí o zeleň a komunálními službami. Od roku 1995 šetříme starosti, čas a peníze zákazníkům v kraji Vysočina, ale i po celé ČR. Jak je to možné? Díky dostatku profesionální techniky, týmu odborných pracovníků a cenovým podmínkám na míru potřebám klientů. Od r. 2010 jsme přešli z firmy fyzické osoby Karel Šťastný na EKO TS s.r.o.

 

Čím Vám můžeme být užiteční

Převezmeme celoroční starost o Vaše pozemky a zeleň. Zajistíme projekci a výsadbu stromů, trávníku i rostlin nebo kompletní realizaci zahrady. Pravidelně sečeme a udržujeme pozemky, včetně nedostupných a svažitých terénů. Za výhodný paušál získáte komplexní údržbu:

 

Proč si k péči o zeleň vybrat EKO TS

Profesionální technika zajistí perfektní výsledky a v případě poruchy stroje máme dostatek náhradní techniky. Odborní pracovníci zaručí dobře odvedenou práci podle Vašich představ, vždy kvalitně, rychle a včas. Sami hlídáme, kdy provést konkrétní údržbu a práce. Nezastaví nás ani neudržované a těžce dostupné pozemky.

Dokážeme zajistit komplexní údržbu a komunální služby. Celoroční péči využívají např. obce a města na Vysočině, prodejny obchodní řetězců LIDL, Billa, Albert nebo výrobní podniky Pleas, Futaba Czech, Draka Kabely a další zákazníci.

Neztrácejte čas hledáním různých dodavatelů a kontrolou, že Vaše pozemky jsou v dobrých rukou. Svěřte nám péči o své pozemkyzbavíte se starostí s údržbou a získáte profesionální péči za výhodnou cenu.

 

Vyplatí se odborná péče?

Ano. Pokud spočítáte náklady na pořízení vlastní techniky, mzdy pracovníků, zpracování a odvoz vzniklé biomasy nebo sněhu, určitě se dostanete na vyšší částky, než které Vám dokážeme nabídnout za naši profesionální péči. Kromě toho byste se museli zaručit za odbornost a kvalitu údržby.

 

Technika, která Vás nenechá ve štychu

Podívejte se, jakou techniku používáme, a zjistíte, proč dokážeme zaručit náhradu v případě poruchy stroje. Dostatek výkonné a profesionální techniky je jednou z nejdůležitějších výhod EKO TS oproti menším firmám bez záruky provozuschopnosti strojů, kdykoli je třeba