Péče o Vaši zeleň

Výsadba a úpravy zeleně od profesionálů za rozumnou cenu

Svěřte svou zeleň do rukou odborníků nebo si nechte navrhnout a realizovat vlastní kousek přírody na míru Vašim potřebám i přáním. EKO HB Vám poskytne profesionální péči o zeleň za rozumné peníze. Nově můžete využít komplexní péči za výhodný paušál.

 

Výsadba a zakládání zeleně, trávníku, rostlin i stromů

Potřebujete svým pozemkům dodat kousek zdravé a působivé přírody? Svěřte zakládání zeleně i trávníku odborníkům v EKO TS. Získáte záruku profesionální práce a ještě ušetříte. Jak je to možné?

 

Údržba zeleně, sekání trávy a řez stromů

Dělá Vám starosti údržba zeleně? Vyzkoušejte profesionální péči za výhodné ceny. Specializujeme se na sekání trávy svažitých, neudržovaných i nedostupných pozemků a sadové úpravy. Dle rozsahu zakázek se staráme o zeleň převážně na Vysočině, ale i po celé ČR.

 

Rizikové kácení stromů a dřevin na Vysočině

Potřebujete pokácet strom? Pokud roste v zastavěné oblasti, blízko elektrického vedení nebo je příliš velký, rizikové kácení zaručí bezpečný průběh a perfektní výsledek. EKO TS na sebe vezme Vaše starosti a rizika plynoucí z kácení dřevin.

 

Svěřte svou zeleň do péče odborníkům za výhodnou cenu

Zaujala Vás nabídka některé služby nebo zvažujete, zda se Vám vyplatí bezstarostná komplexní péče? Nemusíte se obávat vysoké ceny za profesionální služby. EKO HB přizpůsobí cenovou nabídku Vašim potřebám i finančním možnostem. Kontaktujte nás, abychom mohli navrhnout individuální podmínky spolupráce.