Péče o Vaši zeleň

Výsadba a úpravy zeleně od profesionálů za rozumnou cenu

Svěřte svou zeleň do rukou odborníků nebo si nechte navrhnout a realizovat vlastní kousek přírody na míru Vašim potřebám i přáním. EKO HB Vám poskytne profesionální péči o zeleň za rozumné peníze. Nově můžete využít komplexní péči za výhodný paušál.

 

Vyplatí se svěřit zeleň odborné firmě?

Většinou ano. Pokud byste chtěli realizovat založení zeleně vlastními silami, museli byste:

  • navrhnout, jak to celé bude vypadat
  • zvolit vhodné rostliny, stromy a květiny
  • sehnat rostliny od různých dodavatelů za běžné ceny
  • vše vysadit podle původních představ
  • následně se o zeleň starat

V případě, že budete s některou činností potřebovat pomoci, zaplatíte architekta, zahradníka nebo konzultaci při výběru rostlin dle rychlosti růstu a náročnosti na údržbu. Ve výsledku budou náklady a Váš čas několikanásobně převyšovat cenu odborné služby na klíč.

 

Proč zvolit EKO TS pro založení zeleně

Navrhneme, zrealizujeme a zajistíme údržbu zeleně. Za výhodnou cenu získáte výsadbu od A do Z, kdy se nemusíte o nic starat. Sehraný tým odborníků šetří Váš čas, peníze i starosti. Zjistíme Vaše představy a navrhneme řešení, které společně zkonzultujeme. Všechny práce děláme kvalitně, včas a za předem schválený rozpočet.

Protože se zabýváme údržbou zeleně, dokážeme přizpůsobit výsadbu tak, aby pozemek vypadal dle Vašich představ a dal se snadno a levně udržovat. Vybereme ideální rostliny pro osazení a díky velkým odběrům je pro Vás seženeme levněji.

Abychom nezvyšovali neúměrně cenu zakázky kvůli nákladům na přepravu, soustředíme se na region Vysočiny a okolí. Neváhejte nás ale oslovit i v případě odlehlejší lokality, abychom mohli spočítat, zda se Vám naše služby vyplatí.

 

Co zahrnuje zakládání a výsadba zeleně

Projektujeme a zakládáme veřejnou zeleň, vysazujeme firemní pozemky, plochy kolem obchodních řetězců, silnic i dálnic, věnujeme se zakládání zahrad včetně specializace na zahradní jezírka. Výsadba je vždy specifická dle druhu zakázky a představ zákazníka, proto jen výčet často požadovaných služeb:

Sázení stromů

Při sázení stromů, stromků, keřů a dřevin je dobré respektovat potřeby na prostor a potřebné podmínky k růstu. Vhodně vysazený strom snižuje riziko potřeby využít v budoucnu rizikové kácení stromů a dřevin.

Založení trávníku

O zakládání trávníku se často mluví v souvislosti s návrhy a realizací zahrad. Ale zakládání trávníků vyžadují i firemní pozemky a plochy kolem silnic. Každá plocha vyžaduje jiný druh a výsev trávy. Pro založení trávníku obvykle volíme jeden ze způsobů:

  • výsev trávníku – při setí trávy vyroste trávník za rok
  • drnování – kvalitní trávník získáte v řádu dní
Výsadba rostlin

Dle architektonického návrhu vysazujeme převážně okrasné rostliny, keře a jehličnany. Často požadovanou službou je výsadba jabloní a dalších ovocných stromů, výsadba růží nebo zakládání živých plotů.

 

Kolik to bude stát

Přizpůsobíme se Vašim finančním možnostem a navrhneme optimální cenový balíček na míru Vašim potřebám. Prohlédněte si orientační ceník služeb EKO TS.

 

Co je potřeba po založení zeleně

Zeleň potřebuje kromě dostatku vláhy také občasnou údržbu. Zajistíme pro Vás údržbu zeleně, sekání trávy i řezu stromů.

 

Získejte výsadbu se zárukou kvality i výhodné ceny

Pokud hledáte odborníky na zakládání zeleně, kteří se postarají o kompletní návrh i realizaci a dokážou Vám zaručit kvalitu za rozumnou cenu, kontaktujte nás telefonicky či e-mailem.