Zahradní jezírko doplní Vaši zahradu o kousek živé přírody

Okrasné i koupací jezírko Vám na klíč vykouzlí zahradníci s mnohaletou zkušeností

 

 

Jezírko s japonskými kapry ve Vaší zahradě bude každý obdivovat. Nebo chcete místo bazénu přírodní jezírko s křišťálovou vodou? Zajistíme realizaci na klíč i pravidelnou údržbu jezírka.

 • Návrh jezírka a poradenství ZDARMA
 • Zkušení zahradníci se specializací na jezírka
 • Jezírka do zahrady i firemních areálů
 • Okrasná i koupací jezírka s filtrací
 • Přes 20 realizovaných jezírek

Zahradní jezírka stavíme po celé Vysočině, ale i 200 km kolem Havlíčkobrodska. Prohlédneme si pozemek, poradíme a vypracujeme zdarma návrh jezírka včetně kalkulace.

 

1

Postavíme Vám zahradní jezírko na klíč

Relaxujte u vlastního živého kousku přírody v zahradě a práci nechte na nás

 

1
Navrhneme jezírko, které Vás nadchne a vejde se do Vašeho rozpočtu

Chcete okrasné jezírko s barevnými KOI kapry do zahrady, koupací jezírko s křišťálovou vodou k víkendové chatě nebo reprezentativní kousek do firemního či školního areálu? Anebo se necháte překvapit našimi nápady?

Vyslechneme Vaše představy, prohlédneme pozemek a navrhneme to pravé jezírko pro Vás.

Cena jezírka se odvíjí od jeho velikosti a použité filtrace, ale i dekorací a rostlin. Postavíme jezírko za 50 i za 900 tisíc. Základ je výkonný filtrační systém zvolený podle objemu vody a počtu ryb.

 

Oživte jezírko barevnými KOI kapry z Japonska

Průzračná voda v zahradním jezírku je balzám na duši, ale pravý relax a obdiv přijde až s barevnými KOI kapry nebo jesetery. Ukážeme Vám různé druhy, poradíme s výběrem a ryby dovezeme do jezírka.

Věděli jste, že podle Indů zlepšuje krmení ryb karmu? Dodáme krmiva pro ryby ve Vašem jezírku a poskytneme pár dobrých rad. Třeba že přidat do jezírka rybu z volné přírody ohrozí zdraví okrasných ryb.

K jezírku patří i dech beroucí rostliny, vodní kaskády a dekorativní kameny. Vodní rostliny vhodné do jezírka navíc omezují růst řas a speciálními přípravky zaženete řasy úplně. I s tím Vám pomůžeme.

1

 

1
Návrh, výstavbu i dokončení od zkušených zahradníků

Práci nechte bez starostí na nás. Od návrhu jezírka, přes stavební práce až po finální zahradnické úpravy a vypuštění ryb – to vše zajistíme komplet. Nebo máte vlastní techniku a obstaráte si výkopové práce? Není problém, dohlídneme na stavbu základů jezírka.

Všechny zahradní prvky, které u jezírka navrhneme, také dodáme. Včetně převozu velkých kamenů a usazení jeřábem. Zapojíme do jezírka filtraci a nabídneme každoroční servis, případně ukážeme zazimování a údržbu.

Asi po 3 dnech až 4 týdnech, záleží na velikosti jezírka, Vám předáme hotové zahradní jezírko a pečlivě po sobě uklidíme. Teď už si jen užívejte relax u jezírka a zlepšujte svou karmu při krmení barevných KOI kaprů.

 

Proč byste měli svěřit realizaci jezírka do rukou EKO TS

Jezírka stavíme rukama, technikou a hlavně srdcem. Dokážeme Vám to už při první schůzce.

 

 • po více než 20 vybodovaných jezírek garantujeme Vaši spokojenost
 • zahradní jezírko od nás bude i při jednoduché údržbě dělat radost ještě Vašim pravnoučatům
 • pomůžeme Vám vyhnout se nebezpečných chybám při realizaci jezírka už výběrem správné filtrace
 • přijedeme, prohlédneme, navrhneme jezírko, zakreslíme a předáme kalkulaci, samozřejmě ZDARMA
 • jako jediné právě nás doporučuje s čistým svědomím firma JEZÍRKA BANAT, což je největší prodejce potřeb pro zahradní jezírka

Chcete krásné jezírko, které Vaši přátelé budou obdivovat, sousedé závidět a přitom Vám nezruinuje domácí rozpočet? Vyjdeme vstříc Vašim požadavkům na podobu jezírka i rozpočet realizace a následné údržby.

Pár dobrými radami Vás ochráníme před vyhozením peněz za nefunkční louži, která by Vás místo relaxace jen rozčilovala. Věděli jste, že alfou a omegou jezírka je filtrační systém?

Okrasná i koupací jezírka stavíme po celé Vysočině, ale i v okolí 200 km od Havlíčkova Brodu. Právě tam Vás zveme do zahradního centra ZAHRADA LEŽIŠTĚ, kde si prohlédnete jezírka s KOI kapry a vodními kaskádami. Více o EKO TS.

 

Načerpejte inspiraci z některých realizovaných jezírek

 

4
Dsc 4668
Dsc 4675
Dsc 4678
Dsc 4826
Dsc 5058
Dsc 5123
Dsc 5144
Dsc 5181
Dsc 5227
Dsc 5231
Dsc 5328
Dsc 5349
Dsc 5393
Dscf1033
Dscf1055
Dscf1094
Dscf1099
Dscf1106
Dscf1122
Dscf1130
Dscf1136
Dscf1137
Snmek 206
Snmek 211

 

Jak byste měli udržovat zahradní jezírko

Kdo by v jezírku nechtěl křišťálově čistou vodu a spokojené ryby.

 

6 rad, čemu se v jezírku vyhnout
 • Do jezírka nepřipouštějte vodu z okolní řeky nebo rybníka, kde volně žijí ryby a vodní organismy.
 • Nepřidávejte do jezírka ryby z volné přírody. Hrozí zavlečení parazitů a nemocí.
 • Před zimou vytvořte podmínky k přežití ryb nezamrzajícím otvorem, prokysličením vody a odmetáním sněhu.
 • Na jaře ryby hned nekrmte a celkově se zásahy v jezírku počkejte na teplejší období.
 • Ryby nikdy nepřekrmujte a zbytky krmiva z vody ihned odstraňujte, jinak Vás čeká boj s řasami.
 • Nenakupujte ryby bez zkušeného odborníka a omezte počet ryb v jednom jezírku.
Zbavte se starostí s údržbou jezírka

I když se příroda postará o dost věcí a ryby v jezírku přežijí i zimu, občasné údržbě se nevyhnete. Jezírko musíte zazimovat, na jaře odzimovat, vyčistit filtrační systém nebo se občas zbavit řas.

Raději u jezírka jen relaxujete? Postaráme se o údržbu za Vás. Každý rok se připomeneme, kdy je co třeba udělat, přijedeme a jezírku dáme potřebnou péči. Přidáme i pár dobrých rad, jak si uchovat křišťálově čistou vodu a zdravé ryby.

 

Získejte cenovou nabídku a konzultaci ZDARMA

Nejdříve si prohlédneme pozemek a poradíme Vám s umístěním jezírka i vhodnou filtrací. Pomůžeme se skladbou rostlin, výběrem ryb a vším ostatním. Vyvrátíme případné mýty, abyste se vyhnuli špatným rozhodnutím. Navrhneme podobu jezírka, zakreslíme náčrtek do fotky pozemku a předáme nezávaznou nabídku realizace zahradního jezírka na klíč.

Chcete se poradit?

Volejte 777 820 804, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se za námi rovnou přijeďte podívat do zahradního centra v Havlíčkově Brodě. Ukážeme Vám japonské jezírko s KOI kapry nebo druhé jezírko s vodními kaskádami a pobavíme se o Vašich představách vlastního jezírka.