Zimní údržba a odklízení sněhu

Díky rychlému úklidu sněhu výkonnou technikou Vás zima nezaskočí

Dělá Vám starosti, jak vyřešit úklid sněhu z pozemků, komunikací a chodníků? Svěřte zimní údržbu do rukou EKO TS a za výhodnou cenu získáte včasné odklizení sněhu včetně odvozu a ošetření plochy posypem.

 

Zaručíme Vám včasnou zimní údržbu

Pravidelné odhrnování sněhu z Vašich pozemků dokážeme zaručit i za nejtěžších podmínek a to rychle, včas a kvalitně. Vlastníme dostatek techniky, aby případná porucha stroje nezabránila včasnému úklidu. Zimní údržbu zajišťujeme pro obchodní řetězce, firmy, ale i obce a města převážně v regionu Vysočiny a okolí.

1

 

Pro úklid sněhu používáme výkonnou techniku

Nestačilo by najmout si jeden traktor se zadní radlicí, aby občas prohrnul sníh? Při posuzování efektivity údržby se vyplatí posoudit náročnost terénu, složitost a pravidelnost, ale i potřebu záruky odhrnování kdykoli a za jakýchkoli podmínek.

Zkušenosti nám ukázaly, že pro úklid sněhu je výhodnější používat speciální techniku s předními radlicemi. Odrhnování sněhu tak trvá až 3x kratší dobu než traktorem a ve výsledku Vás vyjde levněji.

 

Zimní údržba komunikací a solení chodníků

Zajistíme bezproblémovou sjízdnost cest i bezpečnou schůdnost chodníků. Zimní údržba obvykle zahrnuje odhrnování sněhu a ošetření posypem nebo solení chodníků. Postaráme se za Vás o úklid sněhu, ale i jeho odvoz.

 

Kolik stojí zimní údržba od EKO TS

Vždy se snažíme vyjít vstříc Vašim konkrétním potřebám i finančním možnostem, proto domlouváme individuální cenové podmínky zimní údržby. Orientační ceny naleznete v ceníku služeb EKO TS.

 

Zajistěte si včas spolehlivou údržbu na zimu

Nenechte se zaskočit zimou a svěřte odklízení sněhu odborníkům. Přizpůsobíme zimní údržbu na míru Vašim potřebám i finančním možnostem. Zašlete svou poptávku emailem, abychom Vám mohli předložit cenovou nabídku, nebo nás kontaktujte přímo a domluvíme individuální podmínky.